שירותים נוספים שלנו

צריכים שירותי מיתוג עסקי?
סטודיו אבאל׳ה כאן בשבילכם!

אז שניפגש לקפה? עלינו! 😊
מזמינים אותכם לקבוע איתנו פגישת ייעוץ ללא התחייבות, מבטיחים להציע לכם את הטוב ביותר. מלאו את הפרטים שלכם ואנחנו נדאג לחזור אליכם בהקדם:

אתם הולכים להיראות כל כך טוב,

שהם לא יצליחו להתעלם מכם!

תשאירו את העסק שלכם בידינו ואנחנו בסטודיו אבאל׳ה ניצור עבורכם
זהות מיתוגית שלקוחות לא יוכלו למחוק מליבם או מראשיהם.

למה מיתוג זה חשוב?

המותג שלכם הוא יותר מסתם לוגו. הוא מייצג את הערכים, האישיות, המטרות והחזון שיש לעסק שלכם. זה הסיפור הייחודי שלכם שרק אתם יכולים לספר, הסיבה שאנשים בוחרים בכם ולא במישהו אחר. 

כסוכנות דיגיטלית מקצועית, אנחנו יודעים לבנות מותג משפיע לעסק שלכם או לשפר מותג קיים. אסטרטגיית המיתוג שלנו מגיעה היישר לתוך לב החוויה שאתם מעניקים ללקוחות שלכם והסיפור שאתם רוצים שאנשים ישמעו, לאחר מכן, המעצבים המוכשרים שלנו יפיחו חיים באמת שלכם וייצרו עבורכם שפה מיתוגית מדויקת ועוצמתית. אתם עומדים להיות בלתי נשכחים!

אז מה אתם עושים בדיוק?

אנו חושפים את ה"למה" שלכם" כך שהמיתוג שלכם יהיה נעוץ באינדיבידואליות שלכם. אם אתם בעלי עסקים שרוצים להיות הכי טובים בתחום, אתם חייבים לגבש אסטרטגיית מיתוג, זה הבסיס של העסק שלכם. זה מגדיר את מה שאתם צריכים כדי להחזיק מקום בשוק שלכם ולהישאר רלוונטי עם כל מה שהעתיד יביא. בסטודיו אבאל׳ה אנחנו מגדירים את כל המרכיבים הדרושים לכם לפיתוח מותג ברור – מה אתם עושים, למה זה חשוב, את מי אתם משרתים ואז מתרגמים את זה לאיך שאתם נראים ונשמעים בערוצים בהם אתם משתמשים כדי לשווק את עצמכם.

איך אתם נראים, איך אתם נשמעים ואיך אתם מתנהגים? כל אלה ועוד שאלות שיסייעו לנו להגדיר את הזהות של המותג שלכם. נתחיל בפגישה בה ניכנס מתחת לעור של העסק שלכם. צוות העיצוב המנוסה שלנו ייצור זהות מותגית מלאה שתייצג באמת את מי שאתם. אנו ניצור כל מה שאתם צריכים: לוגו חדש, צבעי מותג, גופנים וכו' כדי ליצור רושם ראשוני מושלם ללקוחותיכם.

עיצוב לוגו עוצמתי יכול לעזור לכם להתבלט בקהל. למרות שאנשים רבים נוטים לחשוב שעיצוב לוגו נחשבת למשימה פשוטה – זה לא נכון. כדי ליצור קשר משמעותי עם אנשים, הלוגו שלכם צריך לשקף את סיפור המותג הרחב שלכם, כלומר – את הערכים, המטרה, החזון שלכם. זו הסיבה שאנו עובדים צמוד אתכם כאשר אנחנו מעצבים את לוגו העסק שלכם. אנו מאמינים בשיתוף פעולה מכיוון שאנחנו יודעים שזו הדרך הטובה ביותר ליצור לוגו שמשקף את המותג שלכם בצורה הכי אותנטית שיש.

חוברות, עמדות תצוגה, עלונים, פליירים, כרטיסי ביקור – אם אתם צריכים נוכחות על הנייר, בואו אלינו! 😉 לא משנה איזה סוג דפוס אתם צריכים – אנו נוכל לעצב לכם כל סוג שתרצו ולייעץ לכם מה יעבוד ומה לא יעבוד עבור העסק שלכם.

תנו לנו לעזור לכם לתכנן את אסטרטגיית השיווק הדיגיטלי.

בואו לייעוץ שיווקי חינמי! לתיאום פגישת טלפונית/זום מלאו את הפרטים ונחזור אליכם.

שניפגש לקפה? עלינו!

בואו לקבוע איתנו פגישת ייעוץ ללא התחייבות, מבטיחים
להציע לכם את הטוב ביותר.

 מלאו את הפרטים שלכם ואנחנו נדאג לחזור אליכם בהקדם: